Viber, WhatsApp, Telegram
г. Запоріжжя, вул. Рельєфна, 20 +38 (050) 177-07-70

Доставка

Доставка квітів у Запоріжжі? Це дуже просто!

Якщо Ви не маєте можливості особисто привітати зі святом дружину, маму, кохану або друга – мережа магазинів «Цвет’Ок» з радістю прийде Вам на допомогу. Ми здійснюємо доставку квітів та подарунків у Запоріжжі.

Завдяки співпраці з найбільшими виробниками квітів в Україні та за кордоном, а так само щоденним поставкам, ми можемо гарантувати завжди тільки свіжі квіти і широкий вибір продукції. Наявність спеціального обладнання дозволяє нам зберігати товар у належній якості.

Ми доставляємо квіти у будь-яке, вказане Вами місце – додому, в офіс, лікарню, ресторан або у будь-яке місце по согласуванню з одержувачем букета. Листівку або записку, ми вкладемо в букет цілком безкоштовно. (Будь ласка, повідомте про цю необхідність в коментарі до замовлення)

Доставка здійснюється мінімум через 4 години після оформлення замовлення і отримання нами оплати (виняток становлять замовлення з умовами самовивозу або оплатою кур’єру при отриманні)

Доставка квітів здійснюється по інтервалах (інтервал 2 години) з 8:00 до 20:00. Вартість доставки 100 грн. Якщо Вам потрібна доставка на точний час, або у час, е зазначений на сайті, зв’яжіться з менеджером у чаті.
У дні підвищеного попиту (13-14 лютого, 7-8 березня) замовлення доставляються протягом дня. Замовлення на точну годину не можливе.

 

Якщо одержувача не виявилося на місці, ми передамо букет тому, хто присутній на місці доставки. Якщо такої можливості не буде – замовлення повертається в офіс. Ми можемо доставити його повторно. У такому випадку доставка сплачується повторно.

Ми залишаємо за собою право зв’язатися з одержувачем у разі крайньої необхідності.

Фото доставки ми зробимо тільки в разі, якщо одержувач не буде проти)

 

Ми цінуємо кожного нашого клієнта.

Наші уважні і делікатні кур’єри завжди до Ваших послуг!

facebook publikatsiya 940x788 piks
Підпишіться на розсилку
Підпишіться на нашу розсилку і першими дізнавайтеся про найсвіжіші пропозиції, акції та знижки.